SGK emeklilik hesapla Hakkımızda

SGK emeklilik hesapla sitesi, Bibilenvar işbirliği ile iş ve sosyal güvenlik alanlarında sorulara cevap vermek ve siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirme hizmeti vermektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumu, emeklilik kanunları oldukça sık değişmektedir. SGK yaptığı değişiklikle ile vatandaşları da karmaşık süreçlere sürüklemektedir. Sitemizde yer alan içerikler basından derleme şeklinde ve iş ve sosyal güvenlik hukuku uzmanlarımız tarafından hazırlanmaktadır.

Özel Sorularınız Bibilenvar ile cevaplanmaktadır

Bibilenvar Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

2016’nın ilk çeyreğinde kurulan Bibilenvar İş Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku ve Vergi Hukuku kapsamında hizmet vermektedir. Amacımız; ziyaretçilerimizi bireysel ve kurumsal açıdan Yasal Mevzuat hükümleri doğrultusunda bilgilendirme yapmak ve herhangi bir hak kaybının ya da idari para cezasının oluşmasını engelleyici tedbirler alarak gerekli zeminin oluşturulmasını sağlamaktır.

“Online birebir danışmanlık” sloganı ile Türkiye’de ilk defa kişiye özgü soru ve soruların cevaplarını Yasal mevzuat taramasından geçirerek kişilerin hak kayıplarının önüne geçilmesi temel hedefimizdir. Üyelerimiz tarafından sorulan sorular, İş Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku ve Vergi Hukuku konularında uzman çalışanlarımız tarafından cevaplandırılarak 2 iş günü içerisinde üyemiz bilgilendirilmektedir.

Bibilenvar olarak hem bireysel üyelerimize hem de kurumsal üyelerimize gerekli desteği vermekteyiz.

Misyonumuz, üyelerimizin Kanundan doğan sorumluluklarının yerine getirilmesi ve hak kayıplarının önlenmesinde minimum maliyetle maksimum faydaya ulaşmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz, bilgininin yanında olarak üyelerimizin hayatını kolaylaştırıp, değişen mevzuat hükümlerinin karmaşıklığını gidermek ve sorunların çözüme kavuşmasını sağlamaktır

SGK emeklilik hesapla hangi sorulara cevap vermektedir?

SGK emeklilik hesapla sitemiz, Sosyal güvenlik kurumu sorularına, iş hukuku sorularına ve kısmen de olsa Vergi Hukuku sorularına cevap vermektedir.

SSK, SGK, ssk emeklilik, ssk emeklilik hesaplama, ssk emeklilik sorgulama, ssk sorgulama, sgk sorgulama? Hizmet dökümü sorgulama, bağkur emeklilik sorgula, bağkur emeklilik hesaplama, ne zaman emekli olurum?  ne zaman emekli olurum 4a sorgulamalarına, ksımi emeklilik şartlarına, yurtdışı borçlanma, askerlik borçlanması, doğum borçlanması, malulen emeklilik, memur emeklilik, emeklilik sorgulama, ssk emeklilik tablosu, bağkur emeklilik tablosu ve benzeri emeklilik sorgulamalarını yapabilirsiniz.

Sosyal güvenlik kurumu primleri, işveren işlemleri, sigortalı, sigortalılık statüsü, rapor parası, doğum parası, alie zammı, aile yardımı gibi bir çok konuda bilgi alabilirsiniz.

Kıdem hesaplama, kıdem tazminatı hesaplama, tazminat hesaplama, ihbar süresi, ihbar tazminatı, ihbar önelleri hakkında soruları sorabilirsiniz. İş güvencesi tazminatı, işe iade hakkında , yıllık izin süreleri, yıllık izin kullanımı sorularınızı sorabilirsiniz.

Sitemizde REKLAM vermek Ya Da sitemizi satın almak için fiyat tekliflerinizi domainsellertr@hotmail.com adresine gönderiniz. 

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*